Ваш Хороскоп За Сутра

Роналдинхо је у уторак вратио легенде у сукоб Барселоне и Реал Мадрида.

Игран у Тел Авиву, Израел, Бразилац се поредао са неким колегама иконама Ел Цласица.

да ли дезодоранс убија пауке

Мадрид је победио Блауграну са 3-2, головима Педра Мунитиса, Алфонса Переза ​​и Рубена де ла Реда који су поништили ударце легендарног нападачког везног и Јофреа Матеуа.

Барца се хвалила Роналдинхом, Ривалдом, Децоом и Јавиером Савиолом (један од шест са обје стране који су играли за оба клуба), а за Мадрид су највећа имена у њиховом тиму били капитен Роберто Царлос и бивши играч Барсе Луис Фиго.

Увек му је био осмех на лицу - Роналдинхо је поново волео да пласира своје ствари у плаво и црвено (Слика: МарцаТВ)

Доминирајући у раном делу игре, 41-годишњи Роналдинхо је играо са хвалисавцима како би оправдао ИоуТубе компилацију, постављајући свог сународника Ривалда за бројне изгубљене прилике.

Срећом по изигравача, постигао је сам гол, тако што је погодио слатко изведени пенал поред Јордија Цодине, који је само једном наступио током својих дана на Сантиаго Бернабеуу.

Присталице су дочекане његовом иконичном прославом заштитног знака - испруженим палцем и малим прстом из његове стиснуте песнице.

Након што је ушао у полувремену, Реал је одговорио одмах након поновног старта пошто је дуготрајни напор Јосе Амависца био спашен, али је Мунититс завршио на одбијану.

Голгетер је тада окренуо провајдера да постави Переза ​​пре него што се Матеу пробио, убацио кући и изједначио са преосталих 20 минута.

Ни минут касније Лос Бланцос & апос; де ла Ред је тада показао велику вештину да пронађе простор за шут и зареже у победнику.

Роналдинхо је био звезда емисије и добио је овације

Роналдинхо је био звезда емисије и добио је овације (Слика: Бранд ТВ)

Колико год квалитета било приказано, Роналдинхо га је украо.

Не само да је његов пенал, који је извео Сапир Берма, први трансродни судија у међународном фудбалу, био без напора, већ су и његови блистави дриблинги, слатка додавања и шут који је погодио стативу публици дали врсту забаве по коју су дошли.

Изгледало је да плејмејкер Барце проводи свој животни век на терену, отпуштајући раноногог човека одмах иза половине линије и изводећи додавање без погледа.

Спајдермен у Осветницима 2
Роналдинхо је извукао забрану гледања и извукао много трикова

Роналдинхо је извукао забрану гледања и извукао много трикова (Слика: МарцаТВ)

Током свог боравка на Ноу Цампу, Роналдинхо је освојио две титуле Ла Лиге и једну Лигу шампиона, као и Баллон д'Алсо 2005., као што је саиграч Ривалдо у Каталонији шест година раније.

Друштвени медији су били запаљени реакцијом, са једним обожаваоцем који је твитнуо: 'То је само оловка, али Роналдинхо - носи 10 - грли Ривалда - који такође носи 10 - изазива ме озбиљна носталгија.'

Други је додао: „Постоји нешто у гледању Роналдинхове игре што ће ме увек насмејати“ са емотиконом срчаних очију.

Утакмица чији је домаћин Израел једна је од многих које ће се играти са легендама Барселоне широм света.

У саопштењу се каже да су изложбене утакмице „осмишљене да помогну у промовисању имена и вредности Барсе широм света кроз њене бивше играче, и да им омогуће да наставе да играју за тим чак и након што се пензионишу као професионалци.

„Циљ је да играмо игре и водимо паралелне догађаје на различитим местима широм света.“